Kurumsal

Tor Lojistik, 2012 yılında yurtiçi taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kısa bir zaman dilimi içerisinde; deneyimli ekibi ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle, bir çok kurumsal şirketin tercihi olmuştur. Tor Lojistik, her zaman müşteri odaklı çalışarak, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağıyla, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek çalışan ekibiyle, güvenli ve kaliteli yük taşımacılığında öncü kuruluşlardandır. Taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasını teknolojik olarak takip ederek, malın zamanında alıcısına hasarsız ve eksiksiz teslimini sağlamaktadır. Filosunda sahip olduğu alternatif imkanları ve müşterilerine özel geliştirdiği taşımacılık çözümleriyle lojistik ve yük taşımacılığındaki liderliğini sürdürmektedir. Araç filosunu uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini takip sistemi yazılımı üzerinden sürdürerek ayrıntılı raporlama yapabilmektedir. Tor Lojistik, sektöründe dünya standartlarında kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı hizmet anlayışı ile kalite yönetim sistemini müşteri istekleri doğrultusunda planlayarak gerekli şartların temini, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda sistematik bir yapı amaçlayarak hizmet sunmaktadır . Tor Lojistik, verilen hizmetlerin günümüzün hızla değişen şartlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak, kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirerek, deneyimli ekibiyle sektördeki gelişmelerden en üst düzeyde faydalanıp müşterilerine sonuç odaklı çözümler sunmaktadır. Lojistik sektörünün en güvenilir ve itibarlı şirketlerinden biri olan Tor Lojistik, güçlü yönetim yapısı ve ortaklıkları, hizmet çeşitliliği, alternatif çözümleri ve sahip olduğu taşımacılık belgeleri ile tüm sektörlere yaratıcı, verimli ve düşük maliyetli hizmetler sunmaktadır. Tor Lojistik, güvencesi ile üstlenmiş olduğu misyon ve vizyonuyla yeniliklerle yoluna devam etmektedir.

Misyon

- İnovatif iş modellerini tasarlayarak sektörde tercih edilen bir tedarikçi olmak.

- Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle müşterilerimizin taleplerine uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

- Küresel sektör tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendirmek.

- Tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşımak.

- Entegre hizmetlerimizle müşterilerin rekabet güçlerini arttırmayı ilke edinen, maliyet odaklılık ve sürdürülebilir karlılık anlayışı ile tüm paydaşlarına fayda sağlamak.

- Şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.

Vizyon

Yenilikçi lojistik çözümleriyle, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün geleceğine yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm iş ortakları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.

İletişim

TOR Lojistik Nakliyat İnş. Petrol Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres : Siyavuşpaşa Mh. Ali Fuat Paşa Cd. No: 11/3 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
Tel : +90 212 580 19 76
Faks : +90 212 580 19 76
E-posta : info@torlojistik.com

Yukarı Çık